Trener Lajpciga Marko Roze bio je razočaran poslije teškog poraza od Mančester Sitija od 7:0 u revanš utakmici osmine finala Lige šampiona.

„Uopšte nismo ušli u meč. To je moja odgovornost. Primili smo golove na način koji cjelokupan utisak čini veoma gorkim. Siti je više nego zaslužio pobjedu. Kada je Erling blizu gola… Postigao je četiri – ne, čak pet golova večeras,“ rekao je Roze.

Razočaran je bio i defanzivac Benjamin Henriks.

„Nikada ranije nisam izgubio 7:0 u mojoj karijeri. Ovo je brutalno i gorko veče za nas. Haland je fizički veoma jak. Ima mnogo toga da ponudi. Veoma teško ga je braniti,“ izjavio je Henriks.

Tagovi