Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić izjavio je da mu je novi član rukovodstva Partizana, legendarni fudbalski as Predrag Mijatović, rekao da bi volio da „crno-bijeli“ igraju u Ligi šampiona, makar primali i pet golova po utakmici.
Terzić je, podsjetimo, nedavno bio na ručku sa Mijatovićem, novim članom uprave Partizana.
– Prije neki dan bio sam na ručku sa Peđom Mijatovićem. Kaže Peđa meni: „E brate, šta bih ja dao da Partizan igra Ligu šampiona, pa neka prima i po pet golova na svakoj utakmici“. Mislim to je sada misao i san za sve Partizanovce…“, izjavio je Terzić gostujući na RTS-u.
Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 eura + 100% bonusa na prvi depozit!
