Na magistralnom putu Podgorica – Budva, u mjesu Ulići, oko 16 časova došlo je do samozapaljenja automobila.

Kako su portalu Dan saopštili iz Operativno komunikacionog centra, odmah po dojavi upućena je patrola na mjesto događaja.

– Došlo je do samozapaljenja vozila. Nije bilo povrijeđenih, a vlasnik vozila nije htio da se vrši uviđaj. Radi se samo o materijalnoj šteti. Za to vrijeme stvorile su se kolone, koje se sad polako raščišćavaju i normalizuje se saobraćaj – rekli su iz OKC-a.

Tagovi