Policajcu Marku Boškoviću sinoć je na Karabuškom polju zapaljen automobil “pežo 3008”, saznaje portal Adria.
To je drugi slučaj u proteklih nedjelju dana da je imovina policijskih službenika na udaru, prema nezvaničnim informacijama portala Adria, i dalje nepoznatih napadača.
U Podgorici, u blizini Vezirovog mosta, 17. juna, objavio je tada naš portal, zapaljen je automobil “golf 8” policajcu Božu Počeku.
To vozilo je zvanično u vlasništvu njegovog brata, prenosi Adria.

CRNE TROJKE…STIZE NAPLATA
A ovaj je jado crni… To su rodbina onog Vuka koji je život dao za obnovu državnosti. Koji je naređivao da se puca u masu… Nije ovaj ni palica s me trojka.
Kakva crna trojka momci po 30 godina sta mlatite…