Glavni grad uputiće u skupštinsku proceduru odluku o dodjeli zemljišta za gradnju stanova po povoljnim uslovina za potrebe vatrogasaca.
Ovu informaciju vatrogascima je saopštio Saša Mujović, gradonačelnik, tokom predstavljanja nove opreme za šumske požare.
– To nam je plan da uradimo i za zaposlene i za vatrogasce, ali ste vi ti koji ste nam prioritetni.
Brzo se može očekivati da prema Skupštini uputimo taj zahtjev da vam se dodijeli besplatno površina za gradnju stanova.
Za ovu inicijativu veliku zaslugu ima bivša predsjednica parlamenta Jelena Borovinić Bojović. Mi smo se zajedno dogovarali oko ovoga još kad je bila prošla požarna sezona – saopštio je Mujović.
(Dan)

Na zemlju da legnu jel? Naravno jer on je za 11 000 drpio stan,o pa profesora ima ko kusih pasa pa ne dobiju stan tako….
Tako je,nemjerljiv doprinos oko rješavanja ovog problema je dala gospođa Bojović-Bojović. Hvala joj na iskrenoj podršci!!!