Predsjednik Aleksandar Vučić je u novoj objavi na Instagramu istakao da ljubav prema otadžbini uvijek dolazi ispred svega i pobjeđuje sve izazove.
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se novom porukom na svom zvaničnom Instagram nalogu, uputivši snažne riječi građanima u trenutku kada se Srbija suočava sa brojnim izazovima i pritiscima, kako spolja, tako i iznutra.
Srbija je svetinja, volim je najviše na svijetu. Ljubav prema Srbiji uvijek pobjeđuje – poručio je predsjednik Vučić u svojoj najnovijoj objavi na Instagramu.
Ovim riječima predsjednik je još jednom podvukao da ljubav prema otadžbini nije samo politička, već i njegova duboka ljudska misija.
Ovaj narativ jasno pokazuje da je svakodnevna borba državnog vrha okrenuta isključivo stvaranju blistave budućnosti za sve građane Srbije, a ne za odabrane i privilegovane grupe.
(Kurir)

BRAVOOOO! SAMO JAKOOOO
Srbi poštuju svoju tradiciju i identitet, njesu je prodali kao mi Crnogorci.
Puna podrska za trud i rad za nasu zemlju, Vucic je uzdigao Srbiju.
Vučiću je Srbija na prvom mestu i zbog toga njemu građani Srbije najviše verujju i daju mu svoje poverenje.
Ana: Ma dok je Vučić ba čelu Srbije ona je u sigurnim rukama.
Rbbb: Ma Vučić gradi i izgrađuje Srbiju i njeni građani znaju da to cene i poštuju.
Ponos, jedinstvo i odgovornost prema Srbiji treba da budu iznad svega.
Srbija je naš dom – treba da je čuvamo i gradimo za buduće generacije.
Srbija se čuva i voli.