Danas su u Podgorici, u naselju Stari aerodom, pronađena tri beživotna tijela – tri punoljetna muškarca čiji su nam identiteti poznati. Službenici Odjeljenja bezbjednosti Podgorica, u saradnji sa Regionalnim centrom bezbjednosti Sjever i u koordinaciji sa nadležnim Višim državnim tužilaštvom u Podgorici, preduzimaju sve neophodne mjere i radnje na utvrđivanju svih činjenica i okolnosti u vezi sa ovim događajem, saopštila je Uprava policije.
Prema dosadašnjim saznanjima, ovaj događaj nije povezan sa djelovanjem kriminalnih struktura, dok policija raspolaže informacijama o identitetu osumnjičenog za izvršenje ovog krivičnog djela i za njim se intenzivno traga.
„Sumnja se da su ovom krivičnom djelu prethodile lične razmirice između lica lišenih života i osumnjičenog. Sva lica su porijeklom iz Rožaja. Na licu mjesta se vrši uviđaj. Prema preliminarnim informacijama sa lica mjesta, krivično djelo je najvjerovatnije izvršeno upotrebom hladnog oružja. O detaljima preduzetih mjera i radnji javnost će biti blagovremeno obaviještena. Uzimajući u obzir da se radi o mjerama prvog zahvata, molimo medije da se suzdrže od objavljivanja neprovjerenih informacija“, zaključuje se u saopštenju.
