Podgorička saobraćajna policija za manje od 24 sata uhapsila je 22 vozača, saopštila je Uprava policije (UP) na mreži X.
„Naime, uhapšeno je 10 vozač zbog prekoračenja dozvoljene brzine, dva zbog vožnje pod dejstvom droga, dok je devet uhapšeno zbog vožnje pod uticajem alkohola“, naveli su iz policije.
Takođe, policija je uhapsila jednog vozača zbog krivičnog djela protiv bezbjednosti javnog saobraćaja u sticaju sa krivičnim djelom ugrožavanje javnog saobraćaja.
