Jedna osoba je poginula, dok je jedna teško povrijeđena u saobraćajnoj nesreći na putu Nikšić – Podgorica.
Do nesreće je došlo u sudaru kamiona i putničkog vozila, koji se dogodio kod Drenoštice oko 15.15 časova.
Ekipe Hitne pomoći i Službe zaštite i spašavanja i policije su na mjestu nesreće.
Saobraćaj je u prekidu.

Kamion Bemax-a i putničkog automobila.
Zlo Bemax-a putujući i na 4 točka oduzima živote neduznih.
не аветај,па зар није овај камион бјежао у стијене кад је возач видио да ће неко под њега да подлети?
Pa nije stijena poginula od kamiona Bemax nego čovjek iz putničkog automobila.
A ovi kamioni Bemax-ovi voze prebrzo tako da nije čudno da nije imao drugu moguću reakciju nego u stijenu.
Da nije smrkao sta da podigne pažnju pa je ubrzao,tugo….I njega ce pustiti odma,po odlukama suda….
Kako je lako komentarisati ovako tragične događaje, a bez osjećaja odgovornosti za napisanu riječ. Pobogu!
Ovakve slučajeve je teško i ne treba ih komentarisati. Sačekajmo zvanični izvještaj.