Državljanin Ukrajine V. K. (25) uhapšen je u Herceg Novom zbog sumnje da je uznemiravao tri maloljetnice.
Kako je pojašnjeno iz Uprave policije on je maloljetnice seksualno uznemiravao neverbalnim ponašanjem, gestikulacijom i verbalnim obraćanjem koje je imalo seksualnu konotaciju, što prema zakonu ulazi u biće krivičnog djela.
Prema saznanjima „Vijesti“, osumnjičeni je u Igalu prišao djevojčicama koje su večerale u jednom kafiću, nudio im novac da pođu sa njim kući, te se pritom oblizivao i gestikulirao na način koji je imao seksualnu konotaciju.
Slobode je lišen nakon što je majka jedne od djevojčica podnijela krivičnu prijavu.

Hoćemo li i za njih dizati bunu?
Treba i protiv njih organizovati proteste!
Ali to su ukrajinci. Oni,palestinci,azerbedzanci, turci….ne smiju da se kritikuju
Za kritike imate Ruse i Srbe
Треба га протерати на цетиње !!