Vaterpolisti Primorca igraju sjutra od 17:30 časova revanš meč osmine finala Evrokupa protiv mađarskog BVSC-a.
Prvi meč u Mađarskoj završen je bez pobjednika – 16:16.
Primorac neće moći da računa na Draška Brguljana, koji je u Budimpešti zaradio crveni karton.
Centar Kotorana, Nemanja Vico, u najavi meča smatra da je Primorac bolja ekipa, ali da to moraju da pokažu i u bazenu.
– Očekuje nas sjutra utakmica protiv BVSC-a. Prvu utakmicu smo u gostima igrali neriješeno, što nam daje zapravo nadu i želju da prođemo dalje u četvrtfinale LEN Kupa. Mislim da smo, da kažem, bolja ekipa i da na našem terenu treba da pokažemo ko smo i šta smo. Mislim da zaslužujemo prolaz dalje – poručio je Vico.
Vaterpolista Primorca očekuje težak meč.
– Bila je izuzetno teška utakmica u Budimpešti. Znamo kako Mađari igraju – i u gostima i kod kuće igraju manje-više isto, tako da očekujem jedan isto težak meč. Na nama je da se što bolje pripremimo taktički, da ih dočekamo i nadam se prolasku dalje. Nadam se i da će biti što više publike, da nam daju vjetar u leđa, pošto nam je sada to potrebno više nego ikad – rekao je on.
Registruj se na meridianbet.me i započni igru uz fantastičnih 100 eura bonusa dobrodošlice!
