Srpski košarkaš Nikola Jokić prokomentarisao je trejd Luke Dončića u Los Anđeles Lejkerse.
Dončić je u iznenađujućem transferu otišao u redove „jezeraša“ iz Dalas Maveriksa.
Slovenački košarkaš ovakav razvoj događaja nije očekivao, baš kao ni cjelokupna javnost.
Jokić je protekle večeri ostvario 23. tripl-dabl protiv Nju Orleansa, a nakon ovog meča upitan je i o trejdu Dončića.
„Dopisivao sam se s njim, on nije to očekivao naravno… Mislim da sad mora da bude samo sa porodicom, veliki je to transfer. To je biznis, niko to nije očekivao, posebno on. Niko nije siguran u ligi, ali mislim da će on uraditi dobar posao. On je igrač za veliku scenu, imao je u Dalasu nešto posebno, ali…“, rekao je Jokić.
Podsjetimo, u trejdu tri tima, u kojem je, osim Lejkersa i Dalasa, bila uključena i Juta, tim iz Los Anđelesa je takođe dobio Maksija Klebera i Markifa Morisa, dok je Maks Kristi iz Lejkersa, uz Entonija Dejvisa, završio u Dalasu.
Nikola Jokic says he texted with Luka Doncic after the trade to the Lakers:
"I think nobody is safe in the league." pic.twitter.com/vmzyWs8QYA
— DNVR Nuggets (@DNVR_Nuggets) February 4, 2025
Registruj se na meridianbet.me i započni igru uz fantastičnih 100 eura bonusa dobrodošlice!
