Odbornik koalicije Za budućnost Budve Ilija Gigović tokom večerašnje sjednice kazao je da je svako dobrodošao u Budvu, ali i da su neki donijeli seljački i đilkoški manir.

„Samoproklamovani predsjedniče opštine ne znam zašto ste nervozni. U ovom gradu svako ima pravo da živi. Vi ste u ovaj grad došli sa koronom. Na sreću, korona je otišla, a nažalost Budve, Vi ste ostali da svađate. To je ipak Vaše pravo i Vaš izbor“, kazao je Gigović.

On se prisjetio i sastanka sa Milom Božovićem gdje su Novoj Budvi lomili listu i njihova 2 mandata da ne bi pošli eventualno sa DPS-om.

„Kakav paradoks“, kazao je Gigović.

Jovanović je odgovorio i kazao da je Gigović trčao za Milom Božovićem a dodaje da najbolje govori činjenica šta Božović misli o Gigoviću što ga nije ni stavio na listu.

„Ako nešto nije jasno, srediću sastanak sa Božovićem, podnijeću krivičnu prijavu protiv Vas, pa ćete pričati sa Božovićem u Spužu“, kazao je Jovanović.

Tagovi