Crnogorska rekorderka Marija Vuković na izvanredan način vratila se na atletsku scenu na 10. Belgrade Indoor Meeting događaju koji je održan juče.

Crnogorka je u disciplini skok uvis osvojila drugo mjesto sa preskočenih 190 centimetara.

Marija je tu visinu preskočila  iz drugog pokušaja, a prvo mjesto osvojila je srpska atletičarka Angelina Topić sa preskočenih 192 centimetra.

Treće mjesto pripalo je Katarini Tabašnih iz Ukrajine sa preskočenih 190 centimetara iz trećeg pokušaja.

Marija će nastupiti 6. februara na mitingu u Italiji, nakon čega je čeka učešće na Balkanskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu 15. februara.

Registruj se na meridianbet.me i započni igru uz fantastičnih 100 eura bonusa dobrodošlice!

Tagovi