Dvije mlade Italijanke u suzama su napustile Hrvatsku nakon što im je jedan taksista naplatio 550 evra vožnju od trajektne luke do Aerodroma.

Riječ je o relaciji od 25 kilometara i pola sata vožnje, prenosi Dalmatinski portal.

Italijanke su pokazale račun koju im je taksista izdao, nakon što je poslije vožnje tražio od devojaka karticu da naplati vožnju.

Tagovi