Nešto oko 3 sata poslije ponoći stanare City kvarta uznemirila je jaka detonacija koja se čula u tom dijelu grada.
Kako saznajemo, pukla je pumpa od hidrofora za vodu za nalivanje travnjaka.
Povrijeđenih nema, a pričinjena je materijana šteta.
Comment
Sačuvaj moje ime, e-poštu i veb mesto u ovom pregledaču veba za sledeći put kada komentarišem.