Policija je podnijela krivične prijave protiv 25 osoba zbog nepostupanja po zdravstvenim propisima za suzbijanje koronavirusa.
Krivične prijave su podnijete protiv 15 osoba u Podgorici, sedam u Ulcinju i tri osobe u Nikšiću.
Iz Uprave policije je saopšteno da su zbog kršenja
