Slavica Šćekić, sestra ubijenog policijskog funkcionera Slvoljuba Šćekića, poručila je da je u utorak 05. maja, dan D za mnoga buduća dešavanja u Crnoj Gori.
“Poslanici DPS-a i Liberalne partije, pazite koga ćete amnestirati. Predlogom zakona o amnestiji, ušli ste u minsko polje. Napravite li samo jedan pogrešan potez, izazvaćete eksploziju revolta, širokih razmjera. Za sve poslije toga, vi ćete snositi odgovornost, htjeli to ili ne.
To vam poručuje sestra slomljenog srca i ranjene duše, kojoj hoćete ponovo da ubijete brata, amnestiranjem njegovih ubica.
Obavještavam javnost da ću se svim sredstvima boriti da spriječim usvajanje Zakona o amnestiji.
Iz tog razloga biću ispred Skupštine Crne Gore, u utorak, 05. maja u 11 sati, poručila je Šćekić.
