Svakoga dana smo svjedoci na crnogorskim drumovima da policijska vozila zvani “presretači” zaustavljaju bahate vozače i sankcionišu njihovu brzu vožnju.

Međutim, čitalac Borbe je napravio nesvakidašnju fotografiju. “Prestretač” je uhvaćen i završio je na šlep službi. A koliko sjutra, sigurno će ponovo biti na drumu i ganjati nesavjesne vozače.

 

Tagovi