Premijer Zdravko Krivokapić, ako ima odgovornost na kojoj insistira kod građana, nakon svega treba da podnese ostavku, objavio je na Twitter-u lider SDP-a Raško Konjević.

“Moramo više da insistiramo na višoj odgovornosti građana, kaže premijer Zdravko Krivokapić. Najviše zaraženih i najviše hospitalizovanih građana na 100.000 stanovnika”, naveo je Konjević.

Tagovi