Premijer Zdravko Krivokapić, ako ima odgovornost na kojoj insistira kod građana, nakon svega treba da podnese ostavku, objavio je na Twitter-u lider SDP-a Raško Konjević.
“Moramo više da insistiramo na višoj odgovornosti građana, kaže premijer Zdravko Krivokapić. Najviše zaraženih i najviše hospitalizovanih građana na 100.000 stanovnika”, naveo je Konjević.
“Moramo vise da insistiramo na visoj odgovornosti gradjana” kaze @profKrivokapic
Najvise zarazenih i najvise hospitalizovanih gradjana na 100.000 stanovnika.
PV ako ima odgovornost na kojoj insistira kod gradjana nakon ovoga treba da podnese OSTAVKU!
Povratnik u krsenju mjera! pic.twitter.com/Fc3awitF3b— Rasko Konjevic (@raskokonjevic) February 28, 2021
