Poslanik Demokrata u Skupštini Crne Gore i njihov funkcioner Vladimir Martinović je na svom Twitter profilu komentarisao jučerašnja dešavanja u kojem je grupa pristalica DPS-a ili kako se sami nazivaju „komite“ napala ljude na privatnom posjedu i pokušala da uništi bilbord na kojem je nosilac liste „Mir je naša nacija- Ne damo Nikšić“ Momo Koprivica.

Martinović je rekao da razjarene horde najvećeg mafijaša u Crnoj Gori, Brana Mićunovića, svim silama pokušavaju sačuvati OKG DPS na vlasti u Nikšiću.

„Očajnički potezi gubitnika!“, napisao je Martinović.

Tagovi