Vlasnik lokala Bingo, Rajko Jevrić, višestruko hapšen i kažnjavan više puta zbog navodnog kršenja mjera NKT, snimio je danas okupljanje u hotelu Onogošt dok su na snazi mjere zabrane rada ugostiteljskih objekata u ovoj opštini.
I dok se nova vlada bori da smanji transmisiju novog virusa, vidimo da u nikšićkom DPS-u ne mare mnogo za mjere ili bezbjednost svojih sugrađana.
Niko od pristunih nije nosio masku, niti je održavao distancu koja je obavezna.
Na snimku se vidi bivši gradonačelnik Nikšića Veselin Grbović, Vujković Vladan ali i jedan od braće Jovovića.
Da li će reakcija nadležnih organa izostati i ovog puta, ostaje da saznamo.
Izvor: „BUNT“
