Predsjednik Demokratske narodne partije, jedan od lidera Demokratskog fronta i poslanik u Skupštini Milan Knežević oglasio se povodom pretresa njega i predsjednika Administrativnog odbora i poslanika Demokratskog fronta Miluna Zogovića na graničnom prelazu Klobuk.

Kako on navodi Velja Nevolja je imao policijsku pratnju do Kotora a on nije mogao bez pretresa da bude pušten u državu u kojoj je rođen.

Knežević je poručio da su Zoran Lazović i Veselin Veljović stvarni gospodari policije.

„Sve drugo je šminka i to ona najjeftinija“, zaključio je on na svom Tviter profilu.

Tagovi