Predsjednik DNP-a i jedan od lidera DF-a Milan Knežević na svom Twitter profilu napisao je da će inicirati saslušanje ministra policije Sergeja Sekulovića na Odboru za bezbjednost zbog prebijanja Raja Čonjaka oficira Vojske Crne Gore.
Knežević je dodao i da se prebijanje desilo od strane Komita, a uz prećutno saučesništvo policije.
On je rekao da je ministar Sekulović poznatiji pod nadimkom Batistuta.
„Ako neko treba da podnese ostavku onda je to Batistuta“, napisao je Kneževć na svom Twitter profilu.
Obavještavam ministra Sekulovića poznatijeg kao Batistuta, da ću zbog prebijanja Raja Čanjaka oficira VCG od strane Komita, uz prećutno saučesništvo policije, inicirati njegovo saslušanje na Odboru za bezbjednost. Ako neko treba da podnese ostavku onda je to Batistuta. pic.twitter.com/DV75XhelFD
— Milan Knežević (@MilanKnezevic80) April 9, 2021
