Poslanik PzP-a Vladan Raičević je na svom Fejsbuk profilu prokomentarisao dešavanja sa protesta Komita.

„Cjelodnevna blokada magistralnih puteva, vrijeđanje i udaranje policajaca, prebijanje pripadnika Vojske Crne Gore (nije po naređenju okupljenih podigao dva prsta), javno pozivanje na okupljanje i otpor od strane bivših državnih funkcionera i aktuelnih poslanika…
Šta još treba da se desi pa da državni organi represivno djeluju u službi prevencije…?“, napisao je Raičević.

Tagovi