Piše: Igor Damjanović, politički analitičar
Koliko u frakciji URA ima ovakvih koji nemaju petlju da priznaju da su veći DPS od DPS-a?
Da podsjetim to su uradili, tj. stisnuli petlju i priznali, prvi potpredsjednik URA Šerbo dr Rastoder i visoki funkcioner Boban dr Batrićević.
Ako razum prevlada, premijer Krivokapić odustane od svoje sumanute namjere, a vlada opstane i napokon počne da oslobađa državu od mafije, hoće li Filip Adžić pokazati minimum čojstva i principijelnosti pa podnijeti ostavku na masno plaćeno savjetničko mjesto u kabinetu potpredsjednika vlade ?

