Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović zahvalio se danas za podršku evropskom komesaru za proširenje Oliveru Varheljiju.

“Ovo je najbolji odgovor kritičarima. Uspjeće Crna Gora”, naveo je Abazović na Twitter-u.

Dodao je da Crna Gora ide naprijed i biće naredna članica EU.

“Želim da se zahvalim u ime Crne Gore. Produbljujemo saradnju i gradimo zajedničku budućnost za veliku evropsku porodicu”, naglasio je Abazović.

Podsjetimo,  Varhelji je sinoć saopštio da Evropska unija traži rješenja za crnogorski javni dug.

Tagovi