Predsjednik NSD i jedan od lidera DF, Andrija Mandić, danas je posjetio Herceg Novi.
Povod njegove posjete je pružanje pune podrške Ivanu Otoviću i koaliciji Za budućnost Herceg Novog i Boke.
Podsjetimo, koalicija „Za budućnost Herceg Novog I Boke“ na čelu sa Ivanom Otovićem na predstojećim lokalnim izborima u Herceg Novom na izbornoj listi su pod rednim brojem četiri.


