Protiv crnogorskog ambasadora Miodraga Vlahovića obustavljeni su svi disciplinski postupci koje je pokrenulo Ministarstvo vanjskih poslova.
„Ovim putem obavještavam MVP CG da sam primio njihove odluke (komada: 3), kojima obustavljaju sve disciplinske postupke. Obrazloženje potvrđuje da sam bio na funkciji sve dok Predsjednik nije potpisao ukaz, pa su svi napadi, haranga i hajka imali razlog u njihovom jadu i nemoći“, saopštio je Vlahović na Tviteru.
Ovim putem obavještavam MVP CG da sam primio njihove odluke (komada: 3), kojima obustavljaju sve disciplinske postupke.😷 Obrazloženje potvrđuje da sam bio na funkciji sve dok Predsjednik nije potpisao ukaz, pa su svi napadi, haranga i hajka imali razlog u njihovom jadu i nemoći. 🇲🇪 pic.twitter.com/bGhGHTCFiX
— Miodrag Vlahovic (@Mico_Vlahovic) April 28, 2021
