Poslanik Socijaldemokratske partije Raško Konjević kazao je da jedino Crna Gora u Evropi nema budžet.
“Upozoravali smo na rizike privremenog finansiranja! Ukazivali da će to ugroziti funkcionisanje institucija i da štetu trpe građani i privreda. Predložen je loš budžet! Jedino Crna Gora u Evropi nema budžet! Ovakva Vlada zaslužuje da ode. I Vijesti kritikuju Vladu”, naveo je Konjević na Tviteru.
👉Upozoravali smo na rizike privremenog finansiranja!
👉Ukazivali da ce to ugroziti funkcionisanje institucija i da stetu trpe gradjani i privreda.
👉Predlozen je loš budžet!
👉 Jedino 🇲🇪 u Evropi nema budzet!
👉Ovakva @VladaCG zasluzuje da ode.
I @Vijestime kritikuju Vladu😂 pic.twitter.com/Vo8axY7uZV— Rasko Konjevic (@raskokonjevic) June 1, 2021
