Piše: Pavle Radević

Rekao sam vam da ću, ukoliko GP URA bude glasao za smjenu ministra Leposavića, napustiti partiju i ovim putem ću to javno i da uradim. Dakle, Paka od večeras nije više član GP URA, jer po mom mišljenju, poslanici GP URA glasajući za smjenu ministra Leposavića, ne da nisu radili u korist Crne Gore i njenog naroda, već debelo protiv toga, napravivši katastrofalnu grešku.

Samo još ovo, da ne zaboravim: ako poslanici DPS-a glasaju za nešto, znaš automatski da to ne valja, da nije ljudski, ni ispravno, i da ne treba da se solidarišeš s tim.

Ja ne želim i neću da budem dio toga…

Aj uzdravlje!

Tagovi