Piše: Milun Zogović, poslanik DF-a u Skupštini Crne Gore
Glavu gore čestita, sojska i čojska Crna Goro! Nijesmo pristali na „danajske darove“ da svoj narod proglasimo genocidnim!
Niti da sudimo i presudjujemo ministru Lepsaviću. Koliko juče slušali smo moralisanje i kvalifikacije da smo nemoralni i licemjerni. Danas se već vide svačiji tragovi!
Nema te cijene zbog koje ćemo izdati svoj narod. Ako bude trebalo koračaćemo opet zajedno sa vama ka slobodi. I nećemo posustati ni odustati, jer za nas iz DF-a povijanje kičme i predaja nikada nije bila opcija.
„Čast i bruka žive dovijeka!“
Pozvali smo kolege iz paralamentarne većine na dogovor, ako hoće dogovor imaće ga, ali poniženja i ucjene nećemo više trpljeti od bilo koga. To nemamo pravo ni u vaše ni u svoje ime!
