Jedan od lidera DF-a i predsjednik DNP-a Milan Knežević prokomentarisao je povratak DPS-a u poslaničke klupe, nakon sastanka premijera Zdravka Krivokapića i predsjednika Mila Đukanovića.
On je na svom Tviter profilu konstatovao da je retrogradni DF još jednom bio u pravu.
-Ono kad se DPS vrati u Skupštinu posle sastanka Mila i Zdravka. A DF onako retrogradan opet za sve u pravu.
Neka je srećno u oba doma. Samo neka upale svijetlo- napisao je Knežević na svom Tviter profilu.
Ono kad se DPS vrati u Skupštinu posle sastanka Mila i Zdravka. A DF onako retrogradan opet za sve u pravu. Neka je srećno u oba doma.
Samo neka upale svijetlo. pic.twitter.com/PAzOrTnehT— Milan Knežević (@MilanKnezevic80) July 20, 2021
