Jedan od lidera DF-a i predsjednik DNP-a Milan Knežević prokomentarisao je povratak DPS-a u poslaničke klupe, nakon sastanka premijera Zdravka Krivokapića i predsjednika Mila Đukanovića.

On je na svom Tviter profilu konstatovao da je retrogradni DF još jednom bio u pravu.

 

-Ono kad se DPS vrati u Skupštinu posle sastanka Mila i Zdravka. A DF onako retrogradan opet za sve u pravu.
Neka je srećno u oba doma.  Samo neka upale svijetlo- napisao je Knežević na svom Tviter profilu.

Tagovi