Ministarka prosvjete, nauke, kulture i sporta Vesna Bratić, koja je bila hospitalizovana u Bugarskoj, otpuštena je iz bolnice, javlja bugarski portal 24 časa.

Bratić je, ističu, bila hospitalizovana zbog dehidratacije i simptoma stresa na poslu.

Bila je hospitalizovana u bolnici Lozenec, koja uglavnom zbrinjava članove stranih delegacija koje borave u Bugarskoj.

NJeno stanje je stabilizovano pa je otpuštena iz bolnice.

Podsjećamo, Bratić je u bugarsku prijestonicu stigla u ponedjeljak, ali je u utorak hospitalizovana zbog naglog pogoršanja zdravstvenog stanja.

Tagovi