U reonu između Golije i Banjana izgubilo se pet osoba.
Iz Službe zaštite i spašavanja Nikšić saopšteno je da su osobe koje su se izgubile iscrpljene i dezorjentisane.
„U toku je akcija pronalaženja i spasavanja na osnovu koordinata“, kazao je v.d. direktora Službe zaštite i spašavanja Slavko Tadić.
Pripadnici Službe zaštite i spašavanja Nikšić bore se i sa vatrom na više lokacija.
