Što se mene tiče, uopšte niste morali da demantujete DPS falsifikatore. Od početka sam bio siguran da niste pjevali ni “Ko to kaže”, ni “Vidovdan”, napisao je na svom Facebook profilu poslanik DF-a, Slaven Radunović, reagujući na objavu Demokrata gdje se pravdaju da nisu pjevali srpske pjesme.

On je dodao i da samo nije bio siguran je li na repertoaru bilo “Niđe nebo nije plavo” ili “Kralj Nikola na umoru”.

„Samo naprijed, otkrivajte prevarante, ne dozvolite da vas neko tako podmuklo optužuje…“, zaključuje Radunović.

Tagovi