Predsjednik Pokreta za promjene i jedan od lidera Demokratskog fronta Nebojša Medojević poručio je danas da Crna Gora ne smije više nikad biti dio prikrivenih operacija stranih službi.

– Priča o tragediji naroda Avganistana je priča o zloupotrebama obavještajnih službi velikih sila od strane globalne duboke države i bankarskih fašista. Zloupotreba nacionalnih, a posebno vjerskih osjećanja i pobuda u geostrateške svrhe i širenje lične moći je specijalnost globalnih bankarskih fašista. Islam ne propovijeda nasilje, zločine, terorizam i ubijanje nevinih ljudi. To ne propovijeda nijedna religija. To propovijedaju samo globalni bankarski fašisti. Islamski terorizam i prva globalna teroristička mreža Al Kaida je nastala kao dio crnih prikrivenih operacija CIA. To su već sada notorne činjenice – kazao je Medojević.

Prema njegovim riječima talibani i mudzahedini su formirani i zloupotrebljavani od strane globalnih moćnika u zavisnosti od trenutnih potreba i interesa globalnih bankarskih fašista.

Ratovali su svi protiv svih. Razarali nesrećnu zemlju, terorisali nedužni narod decenijama. Korupcija međunarodnih predstavnika, namještene vojne javne nabavke, bogaćenje domaćih i stranih donosioca odluka, eksplozija proizvodnje heroina, permanetno teroristički i gerilski napadi, otmice, atentati postali su svakodnevica ove nesrećne države. Mi možemo mnogo da naučimo, (ako to želimo) iz sudbine ovog nesrećnog naroda i države – rekao je Medojević.

Naglasio je da Crna Gora ne smije nikad više biti dio crnih operacija stranih službi.

– Bivši Ambasador SAD-a Vilijam Montgomeri je sve objasnio, kako je CIA bila angažovana da spašava Đukanovića i da štiti njegov kriminal sa švercom. Pomirimo se. Okrenimo se dogovoru o našoj zajedničkoj kući Crnoj Gori koja je opljačkana, razorena, porušena, sa ukućanima koji se kolju zbog interesa drugih. Samo mi imamo interes da Crna Gora bude demokratska, pomirena, pravna , uređena država sa ekonomijom koja funkcioniše normalno. Samo mi imamo interes da čuvamo mir i stabilnost zemlje, očistimo policiju, ANB, tužilaštvo, sudove od korumpiranih skotova i plaćenika bivšeg režima. Samo mi imamo interes da Crna Gora radi i da proizvodi, da se grade fabrike, putevi, pruge, škole, bolnice, aerodromi – istakao je Medojević.

Odbacimo, kaže on, sve ove koji služe globalnoj dubokoj državi i bankarskim fašistima, jer oni ne misle dobro Crnoj Gori.

Crna Gora se mora okrenuti sebi i tražiti nove puteve sloge i jedinstva. Sva prava svima. Nema diskriminacije. Sloboda ili ništa! Demokratski front vam pokazuje put kojim treba ići. Davno je naš narod rekao – U se i u svoje kljuse. Tuđa ruka, svrab ne češe. Ambasade su prijatelji ali rade za svoje države i narode. Crna Gora ima samo nas, njene građane. Ima nas jako malo. Ogromni rizici i izazovi su ispred nas. Globalni bankarski fašisti su spremni da izazovu novu svjetsku katastrofu – ističe Medojević.

Prema njegovoj ocjeni pandemija korone je samo proba.

– Slobodarski svijet se budi. Ljudi su ipak jači od neljudi i monstruma kojima je samo moć važna. Sve veći broj ljudi se buni i ustaje protiv ovih bolesnih namjera Rotšilda i družine. Nažalost i ova Vlada je pod kontrolom globalne duboke države i od nje ne možemo očekivati otpor i patriotizam. Sve razlike između nas su toliko male i nebitne u poređenju sa opasnostima koje nas sve zajedno vrebaju. Crna Gora je uvijek bila dio slobodarskog svijeta u borbi protiv sile, nepravde i fašizma. Globalni bankarski fašizam je naš zajednički neprijatelj. Pogledajte Avganistan i pomislite da i naša Crna Gora može biti isto takva tragedija. Brat na brata, komšija na komšiju, kum na kuma zbog interesa Rotšilda , Rokfelera i Soroša. Postoji i drugi put. Put sloge, jedinstva, reformi, moralne, političke, ekonomske osnove porušene i razorene zemlje. Mi to možemo. Ako hoćemo. Ako nećemo, odlično. Platićemo cijenu pogrešnih izbora. Kad bude svima jasno, biće kasno – zaključio je Medojević.

Tagovi