Ambasador Srbije u Crnoj Gori Vladimir Božović oprostio se od Smaja Šabotića dirljivom porukom na svom Tviter profilu.
„Hvala ti dragi brate i prijatelju za sve što si uradio za medicinu, humanost,ljudskost i naše Srbije i Crnu Goru“, precizirao je on.
Božović je istakao da će Šabotić ostati vječno upisan u knjigu ljudskosti i dobrote.
„Ostaćeš vječno upisan u knjigu slobode,ljudskosti i dobrote.Počivaj u miru ljudino i nek ti je večna slava“, zaključio je on.
Hvala ti dragi brate i prijatelju za sve što si uradio za medicinu, humanost,ljudskost i naše Srbije i Crnu Goru.Ostaćeš vječno upisan u knjigu slobode,ljudskosti i dobrote.Počivaj u miru ljudino i nek ti je večna slava.https://t.co/i1adltJm6E
— Ambasador Republike Srbije u Crnoj Gori (@SerbiaInMne) August 21, 2021
