piše: Dražen Živković, glavni i odgovorni urednik TV PRVA i osnivač BORBE

Pozivnica za proslavu godišnjice pobjede, koju je Zdravko Krivokapić poslao skoro kompletnom vrhu bivšeg režima, neke je začudio, ali kada se bolje razmisli poziv je više nego opravdan.
Pozivnice za proslavu je potpisao Zdravko Krivokapić, a oko odabira gostiju i štampanja istih se lično potrudio Željko Ivanović, Zdravkov savjetnik i staratelj.

Proslava je planirana da bi Zdravko Krivokapić pokušao da prikaže da je on tvorac istorijske pobjede od tridesetog avgusta, a svi ostali nebitni, a da je DPS sa satelitima zaslužniji od ostalih jer nije digao oružanu pobunu, od koje su zapravo odustali poslije poziva iz nekih ambasada.

Pobjednici su postali poraženi, a poraženi, amnestirani, rehabilitovani, a mnogi i unaprijeđeni.

Slavlje u Vili Gorica koje je planirao Krivokapić je skup istomišljenika, Vlade i bivšeg režima.
Vlada slavi, jer većinski broj njenih ministara je tridesetog avgusta glasao DPS i satellite, ili uopšte tokom izborne kampanje nije bio u Državi, a DPS i sateliti slave jer su pokradene pare sačuvali, ostali nekažnjeni za sva nepočinstva, nastavili svoje biznise, a mnogi sačuvali visoke pozicije u ministarstvima, Centralnoj banci, Monstatu…

Uz pozivnice Zdravko Krivokapić traži od gostiju digitalin sertifikat kojim se dokazuje da tridesetog avgusta 2020. godine nijesu glasali koaliciju ,,Za budućnost Crne Gore”, jer sve pozvane spaja mržnja prema ovoj kaoliciji i preko 132.0000 građana koji su je glasali.

Naravno, na proslavi nijesu poželjni ni velikodostojnici SPC, a posebno patrijarh Porfirije, a prema kojem je Zdravko Krivokapić sa Milojkom Spajićem, već pokazao svoje poštovanje prilikom održavanja Sabora SPC u Patrijaršiji u Beogradu.

Mjesta na slavljeničkoj trpezi su određena tako da bliže Krivokapiću budu svi oni koji su najveći neprijatelji SPC, srpskog naroda, Srbije, Rusije, a najveći pobornici i borci za lažnu državu Kosovo, zagovornici sankcija Rusiji, protivnici vlasti u Srbiji i borci za priznavanje sekte CPC, kao kanonski priznate Crkve, svi koji su za čuvanje tekovina bivšeg režima.

Listom pozvani su svi oni koji su do tridesetog avgusta prijetili ,,traktorijadom“ SPC i srpskom narodu, a isto i nastavili do današnjeg dana. Redom pozvani, od već objavljenih imena u liku Milivoja Katnića, Milenka Perovića, Slavka Mandića, pa dalje, vjerovatno, preko Mila Đukanovića, Duška Markovića, Miraša Dedejića…

Svi sa spiska po mjeri i ukusu Zdravka Krivikapića i Željka Ivanovića.

Vjerovatno će na dan proslave Zdravko Krivokapić sa omladinom DPS-a zapjevati pjesmu ,, nek se čuje do nebesa mi smo djeca DPS-a- i Milo, volimo te“ jer to je izgleda Zdravkova omiljena pjesma, a ne ona koju je prije godinu dana zabranio omladini koalicije ,,Za budućnost Crne Gore.

Tagovi