Potpredsjednik Građanskog pokreta URA i šef poslaničkog kluba “Crno na bijelo”, Miloš Konatar kazao je da ne vjeruje da će bilo ko od 41 poslanika većine u Skupštini glasati za obaranje Vlade zajedno sa Demokratskom partijom socijalista (DPS).

Iz Demokratskog fronta (DF) danas je saopšteno da će oboriti Vladu ako se u septembru u Skupštini ne nađe Zakon o popisu.

„Danas je istorijski dan kad smo otvorili demokratske procese i pobijedili DPS. Ne vjerujem da će bilo ko od 41 poslanika većine u Skupštini glasati za obaranje Vlade zajedno sa DPS-om“, napisao je Konatar na Tviteru.

Tagovi