Piše: Radko Garčević

Policija bi u najkraćem roku morala da obnovi slobodno kretanje javnim putem koji plaćaju svi građani, kao i da propisno kazni sve izgrednike. Ako policija nije kadra da obezbijedi javni red i mir, ministar policije smijesta treba da podnese ostavku i svi policajci koji su se oglušili o pravila i dužnostima da budu suspendovani. Ako će grupica ektremista da teroriše veliku većinu građana, onda je najbolje da se država samoukine jer nije sposobna da obavlja svoje osnovne funkcije.

Tagovi