Povodom Dana srpskom jedinstva i nacionalne zastave, koji se obilježava 15. septembra, jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Andrija Mandić pozvao je da svi Srbi ponosno istaknu trobojke.

„U najtežim vremenima borbe za naše svetinje, iskazali smo prkos i istrajnost, kao i svaki drugi Srbin u Beogradu, Banjaluci, Gračanici ili Kumanovu. Mi smo jedno. Zato, ponosno istaknimo 15. septembra naše trobojke i pokažimo svijetu najljepše boje srpskog naroda. Srećan praznik“, poručio je on.

 

Tagovi