Poslanica Socijal-demokratske partije Draginja Vuksanović-Stanković pozvala je danas premijera Zdravka Krivokapića i podpredsjednika Vlade Dritana Abazovića da im se pridruže danas na komitskom protestu na Cetinju koji je najavljen za 17:00.

Sugeriše im da budu relaksirani i da dođu bez obezbjeđenja.

Tagovi