Poslanica Socijal-demokratske partije Draginja Vuksanović-Stanković pozvala je danas premijera Zdravka Krivokapića i podpredsjednika Vlade Dritana Abazovića da im se pridruže danas na komitskom protestu na Cetinju koji je najavljen za 17:00.
Sugeriše im da budu relaksirani i da dođu bez obezbjeđenja.
Vidimo se danas na Cetinju, ponosno, hrabro i dostojanstveno za slobodu i čast naše majke, vječne Crne Gore🇲🇪Krivokapić i Dritan da nam se pridruže, onako relaksirano i bez obezbjeđenja, kao i što obećaše, Bujrum pic.twitter.com/PH3oAt2w2x
— Draginja Vuksanović Stanković (@Draginja07) September 12, 2021
