Ministarstvo zdravlja, Klinički centar Crne Gore i Institut za javno zdravlje organizovaće danas u Institutu za javno zdravlje, konferenciju za medije, na kojoj će biti predstavljena trenutna epidemiološka situacija u zemlji.
Na konferenciji bi trebalo da budu predstavljene nove mjere.
Konferencija će početi u 10 sati i održaće se u amfiteatru Instituta za javno zdravlje.
