Zbog povećanog terenskog rada i potrebe za mobilnim vakcinalnim ekipama, vakcinalni punkt u HD Laković na Zlatici će od sutra (subota 11.12.2021.) biti zatvoren, saopštili su iz Doma zdravlja Podgorica.
„Dom zdravlja Podgorica se odlučio na zatvaranje ovog vakcinalnog punkta zbog povećanog terenskog rada i potrebe za mobilnim vakcinalnim ekipama, a usljed zainteresovanosti građana za imunizacijom u kućnim uslovima. Još jednom, koristimo priliku da pozovemo sugrađane da se vakcinišu i na taj način zajednički zaustavimo pandemiju“ navode u saopštenju.
