Potpredsjednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović zahvalio se vlastima SAD na sankcijama koje su stavili pojedinim akterima afere Možura.
– Počinje, nema više nazad. Hvala vlastima SAD na sankcijama koje su stavili pojedinim akterima afere Možura. Polako, pravda će doći i do naših firmi i pojedinaca- naveo je Abazović.
Stejt Dipartment stavio je bivše zvaničnike na Malti, Konrada Micija i Kita Šembrija, na listu sankcionisanih lica zbog umiješanosti u korupciju.
Počinje, nema više nazad!
Hvala vlastima SAD🇺🇸 na sankcijama koje su stavili pojedinim akterima afere #Možura.
Polako, pravda će doći i do naših firmi i pojedinaca. pic.twitter.com/0CfNkPOzFC
— Dr Dritan Abazovic (@DritanAbazovic) December 22, 2021
