Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović na Tviter spejsu je kazao da je trenutno u karantinu.
– Bio sa pozitivan u subotu, sad sam negativan, ali sam u karantinu dva tri dana. Za svaki slučaj sam se zaključao, bio sam u kontaktu sa zaraženim, pa je brzi test pokazao da sam pozitivan, a PCR da sam negativan – naveo je on.
Kazao je i da je raspoložen za šalu, i da će biti i šaljivog dijela. Učesnici spejsa pitali su ga oko formule 1.
– Ja sam navijao za Hamiltona, stalno navijam za Hamiltona – dodao je on.
Kazao je da je navijao za Inter i da je gledao meč sa Torinom prije uključenja u spejs.
– Prije 15 godina je bila Interova magija, pa sam se nadao da će to da se ponovi – dodao je.
