U okviru kampanje „Ja biram tebe“, Glavni grad poziva sve građane da, u susret novogodišnjim praznicima, udomljavanjem ljubimca obraduju svoje najbliže, ali i životinje koje se nalaze u Skloništu za napuštene i izgubljene kućne ljubimce. Tim povodom biće organizovana izložba fotografija pasa koji se nalaze u Skloništu, a koji su spremni za udomljavanje.

Fotografije možete pogledati od danas na Trgu nezavisnosti (natkriveni dio), u periodu od 10h do 14h.

Iz Glavnog grada su naveli da će izložba fotografija trajati nekoliko dana u zavisnosti od vremenskih uslova.

„Za sve građanke i građane koji odluče da udome psa putem ove akcije, Glavni grad je pripremio poklon za njihovog novog ljubimca“, poručuju iz Glavnog grada.

Tagovi