Zamjenica gradonačelnica Podgorice Slađana Vujačić kritikovala je jučerašnji skup podrške za tenisera Novaka Đokovića, koji je održan na Trgu slobode u Nikšiću, nazivajući ga „antivakserskim“.
„Vjerovatno jedina država na svijetu u kojoj antivakserski skup podržavaju i predvode javni funkcioneri“, kazala je Vujačić.
Skupu su, podsjetimo, juče, pored građan Nikšića čiji je Đoković počasni građanin, prisustvovali predsjednik opštine Nikšić Marko Kovačević, predsjednik odbora direktora EPCG Milutin Đukanović i poslanik DF-a Jovan Jole Vučurović.
Podsjećanja radi, srpski teniser, prvi igrač svijeta, doputovao je u Australiju da bi igrao na Australijan openu, nakon što je dobio medicinsko izuzeće od obavezne vakcinacije, ali mu ulazak u zemlju nije dozvoljen.

Pih
Djubretarka kompliment za ovu spodobu
Pih
Djubretarka kompliment za ovu spodobu
A sta je ona pogrijesila?Rekla samo onako kako jeste.Slusam onog patriotu od novakovog oca.sta je ono?pa on je najveci problem svom sinu.
A sta je ona pogrijesila?Rekla samo onako kako jeste.Slusam onog patriotu od novakovog oca.sta je ono?pa on je najveci problem svom sinu.
Ćurka…
Ćurka…
E moj Đedo, kakvu si nam bruku ostavio. Đe ti je bila pamet, đe oči, u šta si gledao kada si nam uvaljivao ovu prevaru Zdravka. Bogu mi, neš dobro proć kod Svetoga Petra.
E moj Đedo, kakvu si nam bruku ostavio. Đe ti je bila pamet, đe oči, u šta si gledao kada si nam uvaljivao ovu prevaru Zdravka. Bogu mi, neš dobro proć kod Svetoga Petra.