Koalicija Ujedinjena Srbija, okupljena oko SSP, DS i NS, na konferenciji za novinare predstavlja svoje kandidate za predsednika Srbije i gradonačelnika Zdravka Ponoša i Vladetu Jankovića, kao i nosioca liste Mariniku Tepić.

Marinika Tepić je na ovoj konferenciji ponovo slagala narod. Naime, najavljujući Đilasovog kandidata za gradonačelnika – Vladetu Jankovića, Marinika Tepić ga je predstavila kao „pobedničkog kandidata za gradonačelnika“.

Pre samo dva dana, u nedelju, sâm Vladeta Janković je gostujući u jednoj emisiji na televiziji „Nova S“ negirao da je takav rezultat moguć:

„Ko kaže da jeste ostvarivo da pobedim? Kamo sreće da jeste“, rekao je on tom prilikom.

Tagovi